צור קשר

על הקליניקה ברמת אביב

בקליניקה הפרטית שלי ברמת אביב אני מאבחן, מייעץ ומטפל בשילוב של רפואה קונבנציונאלית ורפואה משלימה בכל סוגי המחלות הפנימיות הכרוניות (סכרת, שומנים, לחץ דם, אסטמה, מחלות לב וכלי דם, מחלות דרכי העיכול), בסרטן (טיפול לשיפור איכות החיים, מניעת סיבוכים, ותמיכה בהחלמה מהמחלה), בכל סוגי המחלות האוטואימוניות (בהן הגוף תוקף את עצמו, כגון בדלקות מפרקים ובתת-פעילות בלוטת התריס), תסמונות כאב(פיברומיאלגיה, עייפות כרונית, כאבים אקוטיים וכרוניים), בריאות האישה (תסמונת קדם-ווסתית, פריון, גיל המעבר), ובמצבים נפשיים-התנהגותיים (חרדה ודיכאון, הפרעות שינה, גמילה מעישון, ועוד).

בצד אלפי המטופלים עם בעיות הבריאות השכיחות להם זכיתי לעזור עד היום, אני אוהב במיוחד לפצח את הסודוקו של מקרים קשים. כאלו שאין להם פתרון רגיל. לא אבחנתי ולא טיפולי. הראיה והגישה האינטגרטיבית, מתאימה מאד למקרים אלו. נסו ותיווכחו.

שלוש הנחות יסוד מנחות אותי בפעילות המרפאה שלי

האדם במרכז – לא משנה רק מאיזו מחלה אתם סובלים, אלא חשוב גם ובעיקר מי אתם! ההעדפות, האמונות והרצונות שלכם משחקים תפקיד חשוב בהחלטה שלי כיצד לטפל בכם. לכן את ההחלטות נקבל יחדיו.

לגוף ולנפש חכמת ריפוי אינסופית –  גם במצבים קשים שבהם נדמה כי אבדה כל תקוה, לגוף ולנפש יש מה להגיד. כפי שגבס לא מרפא רגל שבורה (הגוף עושה זאת; הגבס רק מונע תזוזה ומקטין כאב), וכפי שהנפש משפיעה הן על חווית המחלה והן על קצב ההחלמה (מחלה וחמלה הם סיכול אותיות…), כך גם תרופה איננה תמיד הפתרון היחיד. תזונה נכונה, תנועה מכוונת, תודעה קשובה ותקווה – כל אלו הינן תרופות לכל דבר וענין. הן בעיני הבסיס לריפוי, ולכן תכנית הטיפול תתייחס בד"כ גם אליהם. ביכולתכם להשפיע – גופכם חכם!

צרכנות נבונה איננה סיסמה, היא דרך חיים… – בשונה מהחלטות רבות אחרות שכולנו מקבלים בחיי היום-יום, ההחלטות הקשורות בבריאות דורשות תיחכום וידע מוקדם. מאחר ומחיר הטעות עלול להיות גבוה, זיכרו שלא כל דבר ש"מוכרים לכם" באמת מתאים, ולא כל מה ש"טבעי" באמת בטוח. צריך לדעת מה לעשות, וחשוב לא פחות ממה להימנע. לכן, חשוב לי במפגשי היעוץ עמכם לסייע לכם לבחור חכם ולהחליט נכון. אל תיצאו פרייארים!

כיצד אוכל לקבוע תור לקליניקה?

צלצלו 050.4065528 או שילחו מייל ל ophercaspi@gmail.com .

כמה עולה הייעוץ, האיבחון והטיפול בקליניקה?

עלות הביקור הראשוני בקליניקה נעה בין 500₪ ל 1500₪, ועלות ביקורי המעקב – מחינם ועד ל 1000₪. עלויות הביקורים נקבעות כתלות בשלושה גורמים – מורכבות המקרה ומשך הזמן המוקדש לו, היקף וסוג הביטוח הרפואי שברשותכם, וצורת ומשך הטיפול הניתן.

לביקורים יש להוסיף לעתים עלויות הקשורות לטיפול אצל מטפלים שונים ברפואה המשלימה ולרכישת צמחי מרפא ותוספי תזונה אותם אינני מוכר בעצמי על מנת למנוע ניגוד אינטרסים.

הנני מצהיר בזה כי אין לי כל קשרים עיסקיים או אחרים עם מי מבין המטפלים שאפנה אתכם לטיפולם המסור או עם החברות המסחריות הקשורות ביישום ההמלצות שתקבלו ממני, וכי כל המלצותיי נובעות משיקולים רפואיים טהורים הקשורים בהחלמתכם.

האם יש כיסוי או השתתפות של הביטוחים המשלימים ושל חברות הביטוח?

כרופא יועץ מומחה ברפואה פנימית וכמנהל יחידה מקצועית בביה"ח עלות הביקורים במרפאתי מזכה בהחזר כספי בהתאם למדיניות קופת החולים בה אתם חברים ולתנאי פוליסת הבריאות שברשותכם. אני עובד עם הביטוחים המשלימים של הכללית (עלות ייעוץ מסובסד באישור מראש במסגרת ייעוצי המומחה רק 100 ₪) ושל לאומית, ועם מרבית חברות הביטוח. למבוטחי מכבי ומאוחדת מומלץ לברר מראש זכאות להשתתפות בעלות.

מה עלי להכין לקראת הביקור בקליניקה?

כדי שאוכל לשרתכם כהלכה אנא הביאו לביקור את כל המסמכים הרפואיים שברשותכם.

מומלץ להכין מראש ולהביא לביקור עותק מצולם שישאר אצלי של:

  • תוצאות בדיקות הדם וההדמיה (CT, CT-PET, MRI, U/S וצילומי רנגטן) האחרונות שעשיתם (אין צורך בדיסקים עצמם)
  • תשובות הפתולוגיה (אם היתה כזו)
  • סיכום האישפוז האחרון (אם היה כזה)
  • מכתב מרופא המשפחה המפרט את המחלות מהם אתם סובלים ואת התרופות שאתם לוקחים.

היכן ממוקמת הקליניקה?

הקליניקה ממוקמת מאחורי קניון רמת אביב בתל אביב. הכניסה דרך הפסאז' שמאחורי הקניון (שם תראו שלט – ברודצקי 43 כניסה א). הקליניקה בקומה הראשונה, חדר 122. קיימת נגישות מלאה לנכים ולבעלי מוגבליות, חניה בשפע (בקניון), ותחבורה ציבורית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*